Prezenty dla młodej mamy

Młodym mamom najczęściej dajemy prezenty, które tak naprawdę nie są dla nich tylko dla dziecka. Czas pomyśleć również o mamach! Przedstawimy pomysły na przydatne, ciekawe i praktyczne prezenty dla młodej mamy.

Książki o wychowaniu niemowląt
pozwolą rozwiać choć część wątpliwości dotyczących wychowania maleństwa. Lektura tych książek podpowie jak zrozumieć dziecko i stać się najlepszą mamą!


Kronika malucha
to książeczki do zapisywania najważniejszych chwil z pierwszych miesięcy życia dziecka. Co wtedy działo się na świecie, jak wyglądały pierwsze dni w domu, kiedy pojawił się pierwszy ząbek – te i inne informacje z pewnością przywrócą piękne wspomnienia po latach.


Charmsy i beadsy dla mamy

zawieszka do bransoletki mówiąca „jestem mamą!” z pewnością sprawi radość każdej kobiecie kolekcjonującej charmsy lub beadsy. A może zawieszka na łańcuszek?


Zabawne koszulki dla mamy

Która mama będzie nosić z dumą koszulkę najlepszej mamy? Każda!
Polecamy również zestawy dla mamy i dziecka lub dla całej rodziny!


Kubek termiczny
przyda się zarówno w domu, gdy dziecko zaśnie na rękach i mama nie będzie mogła się ruszyć po ciepłą herbatę lub kawę, jak i podczas spacerów.


Lusterko do samochodu

bardzo przydatne podczas jazdy samochodem. Niektóre modele mają również kolorowe elementy, które skupią uwagę dziecka i umilą podróż.


Akcesoria na spacery

3w1: Worek na zabawki, torba do wózka, a po rozwinięciu mata – mobilny plac zabaw.
Pojemnik na mokre chusteczki i uchwyt na kubek termiczny, które można przyczepić do wózka.
Worek suche/mokre z dwoma wodoodpornymi kieszeniami.
Te gadżety przydadzą się podczas spacerów każdej mamie!


Akcesoria do ćwiczeń w domu
Po porodzie każda kobieta chciałaby jak najszybciej wrócić do formy. Jednak najprawdopodobniej jeszcze długo nie będzie miała czasu na bieganie lub wypad na siłownię. Akcesoria do ćwiczeń w domu pozwolą mamie dbać o ciało bez wychodzenia z domu! Mata do jogi, piłka do ćwiczeń, a może hantelki?


Masażery do twarzy i ciała

Chwila relaksu dla przemęczonego, niewyspanego i wykończonego ciała jest konieczna! Masażer jadeitowy do twarzy rozluźnia mięśnie, poprawia krążenie, zmniejsza opuchliznę pod oczami i po prostu jest przyjemny. Polecamy również masażery do ciała i stóp.


Chusta do noszenia dziecka
Chusty są coraz popularniejszą metodą noszenia dziecka zarówno podczas czynności domowych, jak i poza domem. Piękna chusta ucieszy każdą mamę.


Wygodny i ładny szlafrok
niezbędny dla każdej mamy. Warto, żeby był nie tylko wygodny, ale również ładny i pozwalał czuć się kobieco.


Laktator elektryczny
Młode mamy często nie kupują laktatorów w wyprawce, bo nie wiedzą jak bardzo przydatne jest to urządzenie. Jeśli będziesz osobą, od której mama dostanie go w prezencie bardzo szybko będzie Cię wychwalać Cię pod niebiosa i dziękować, gdy tylko pojawi się pierwszy nawał mleka.


Elektroniczna niania
pozwoli monitorować dziecko z każdego miejsca w domu.

Polecane Artykuły: